HomePolishNetflixZa jakie grzechy dobry Boże? Netflix | Za jakie grzechy dobry Boże

Za jakie grzechy dobry Boże? Netflix | Za jakie grzechy dobry Boże

  • Gatunek: Komedia
  • Język oryginalny: francuski (Francja)
  • Reżyser: Philippe de Chauveron
  • Producent: Romain Rojtman
  • Scenariusz: Philippe de Chauveron, Guy Laurent
  • Data wydania (streaming): 2 grudnia 2014
  • Czas pracy: 1h 37m

Za jakie grzechy dobry Boże (Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu?) to francuski film o konserwatywnej para katolicka, której życie jest wywrócone do góry nogami, jak widzą, że każda z ich córek poślubić mężczyzn z różnych religii i narodowości. Gdy sen nie nadchodzi

Z jednej strony film z aktualnym i bardzo relatable głównym tematem, z drugiej niezwykle zabawne komedii, Serial (Bad) Wesela był absolutnie zamieszek od początku do końca. Biorąc na czasami kontrowersyjne i często wrażliwe tematykę o rasizmie, wielokulturowości i luki pokoleniowej, film okazuje się fascynujące i pitch-perfect spojrzenie na debaty wokół wszystkich tych kwestii i więcej, ale z dodatkowym bonusem całej masy genialnych występów, i konsekwentnie zabawne komedii od początku do końca.

Obserwowanie sposobu, w jaki trzech różnych mężczyzn, z różnych źródeł i religii walczy ze sobą, jest niezwykle zabawne, zwłaszcza gdy wymieniają gryzące komentarze – co muszę powiedzieć, jest histeryczne. Film Philippe’a de Chauverona jest wyjątkowy na swój sposób, ponieważ pojawia się problem społeczny, który otacza Europę. Pomimo drażliwej tematyki, takiej jak rasizm i religia, de Chauveron udaje się połączyć je z pewną ilością humoru – co jest non-stop. To jest tak niewiarygodnie zabawne, aby zobaczyć, jak cała rodzina radzi sobie ze sobą, pomimo ich prawdziwych uczuć, uczuć, że muszą zamknąć się gdzieś głęboko w środku, mimo że zmienia się w czasie, gdy pojawia się nowy cel ich nienawiści, kiedy ich najmłodsza córka wprowadza katolickiego mężczyznę do swojej rodziny, który ma afrykańskie korzenie.

W komedii Philippe’a de Chauverona Za jakie grzechy dobry Boże, trzy szlachty – Chińczyk, Arab i Żyd – wejść do kościoła poślubić trzy córki białych, dobrze do zrobienia francuskich rodziców, którzy połknąć ich wątpliwości i łagodne fanatyzm błagać pobłogosławić sukcesji mieszanych małżeństw.

W komedii Philippe’a de Chauverona Za jakie grzechy dobre Boże, trzy szlachty – Chińczyk, Arab i Żyd – wchodzą do kościoła, aby poślubić trzy córki białych, zamożnych francuskich rodziców, którzy połykają swoje wątpliwości i łagodną fanatyzm, aby niechętnie błogosławić sukcesję mieszanych małżeństw.

Sprawy wykraczają jednak poza blady, kiedy czwarta najmłodsza i najładniejsza córka przedstawia afrykańskiego narzeczonego. Ciemny pigment jest po prostu zbyt wiele dla rodziców; przygotowania do zgadywania, kto-coming-to-ślub są obarczone napięciem.

Dom z koszmarów Film Netlfix 2021

Za jakie grzechy dobry Boże? ocena

Rating: 4 out of 5.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

x